Kalite ve Gıda Güvenliği

GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

FERNAS GIDA olarak; 

Ulusal – uluslararası mevzuat ve müşterilerimizin talep ettiği ürünleri Mikrobiyolojik, Fiziksel ve Kimyasal spesifikasyonlara uygun üretmek,

Ürünlerimizin sağlıklı ve kaliteli girdilerle, hijyenik koşullarda üretilmesini depolanmasını ve sevkini sağlamak,

Müşterilerimize sağlıklı ve kaliteli ürünler sunmak,

İşletmemizi sürekli geliştirmek ve gıda zinciri boyunca gıda güvenliğiyle ilgili bilgileri talep etmek ve iletmek

FSSC 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemimizi en iyi şekilde uygulamak ve sürekli geliştirmek, güvenli gıda üretimi ile alakalı olarak personelimizin farkındalıklı, iyileştirici ve katkı sağlayacağı yetkinlik seviyesine ulaştırıcı bir sistemi kurmak ve işleyişini sağlamak Gıda Güvenliği Politikamızdır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

FERNAS GIDA olarak;

Amaç ve hedeflerimiz doğrultusunda oluşturduğumuz Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sisteminin sürekli iyileştirilmesini, geliştirilmesini sağlamak ve etkinliğini arttırmak için her türlü gerekliliği yerine getirmek.

Ulusal ve uluslararası mevzuat, standartlara ve kuruluşumuzun kalite yönetim şartlarına uygun hizmet sunmak.

Müşterilerin talep ve beklentilerini anlayarak, tam olarak karşılayan anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmak.

İyi hijyen uygulamalarını benimseyerek, hijyen eğitimi almış bilinçli ve tecrübeli personel kadromuz ile ilke edindiğimiz güvenilir üretimi gerçekleştirmek.

En uygun ve ekonomik çözümleri hızlı, uygun makine ve ekipmanlarla yerinde bir şekilde üreterek daha sonra ortaya çıkabilecek uygunsuzlukların önüne geçmek.

Topluma değer veren anlayışımız ile çalışanlarımızın gelişmesini, eğitimini, bağlılığını ve memnuniyetini destekleyerek, yüksek motivasyonlu ve güvenilir bir çalışma ortamı sağlamak.